Jawnosc reklamy

jaka reklama jest nieetyczna

jaka reklama jest nieetyczna

Komórka DJ Training Guide

Tak więc istnieje wiele osób zainteresowanych jest mobilnego DJ. Dlaczego nie oni? Można podróżować na temat swojego miasta widząc ładne miejsca i sale pełne ludzi i energii, a jeśli mieszkasz w okolicy metra można zrobić dużo pieniędzy to robić! Jeśli budujesz swój biznes lub po prostu DJ DJ hobby, które wymaga, aby szkolić kogoś zwolnić swoje obciążenie pracą, to istnieje kilka ważnych kroków, które należy wykonać w treningu DJ.

Istnieje wiele kwestii, kiedy trenują DJ być mobilny DJ działa pod firmą ze względu na dużą dozą odpowiedzialności, które dajecie im pożyczając im sprzęt nie stoi tam ramieniu jako nadzorca i przebywanie alkoholu podczas "pracy". Istnieje również wiele złego nawyku i cech, które mogłyby zyskać DJ wcześnie, że można by uniknąć przy odpowiednim treningu i wyjaśnień dotyczących szkolenia.

Po pierwsze, chcesz się upewnić, że jesteś DJ szkolenia jest wygodne mówienie do mikrofonu i wygodny z byciem przed ludźmi; w centrum rotomoulding uwagi. Można łatwo wyszkolić miłą osobę do DJ, który jest kompletnym pustelnik i faktycznie nie chce mówić na mikrofonie lub MC zdarzenia mają zamiar być DJ'ing.

Upewnij się, że są pewnie i wygodne z tej sytuacji. Jednym z najbardziej słabo ocenianych rzeczy, które powinno się robić DJ Emcee, mówi przez mikrofon. W trakcie rozmowy z publicznością, jesteś oddzielając się od bycia Jukebox i DJ. Coś tak prostego jak "Panie i panowie mamy ten utwór przez żądanie", nie tylko pozwoli to widzowie wiedzą, że są akceptować żądania, ale na poziomie podświadomości są otrzymaniu część energii tworzonej mówiąc na mikrofon.

Bardziej doświadczeni DJ'e i Emcee będzie nie tylko sprawiają, zapowiedź wygodnie na widowni, ale często mają sposób brzmiące jak są one w sali wypełnionej energii nawet wtedy, gdy nie są. Nieznaczne eskalacja tonu i intensywności co wieczór długa, prawie wstrzyknąć energii do odbiorców, utrzymując je bawić i tańczyć przez cały wieczór.
Artykuł napisany przez:

Share this post