Reklama – rodzaje

jaka byla pierwsza reklama telewizyjna

jaka byla pierwsza reklama telewizyjna

Obama palenia papierosów - Czy on naprawdę Quit

Zanim rozpoczął kampanię na prezydenta, Barack Hussein Obama II, ogłosił, że będzie on rzucić palenie papierosów. Raporty powiedział, że użył plastry nikotynowe Nicorette i gum do żucia, aby pomóc mu wyjść. Niestety, jego determinacja trwała zaledwie kilka miesięcy.

Zainaugurowany w dniu 20 stycznia 2009 roku, prezydent Obama urodził się 4 sierpnia 1961. Pytany o paleniu, on powiedział, że "spadł z wagonu." A gdy zapytano go dalej, on odpowiedział: "Co chciałbym powiedzieć to to, że wykonali świetną robotę w okolicznościach co ja o wiele zdrowsze. Nie widać żadnych naruszeń tych zasad w Białym Domu".

Dlaczego prezydent Obama zdecyduje się zakończyć? Bo on wie, że palenie powoduje tysiące zgonów w Ameryce. A przeważająca wzrost chorób i zgonów związanych z paleniem sprawiło, że decydują się na przykład. Może udało się przez kilka miesięcy. Ale on nie producent nakrętek dał się. Dlatego obiecał, że naruszenie tej reguły zakazu palenia w Białym Domu nie zostaną wykonane.

Obama może udało się rzucić palenie, ale stres uczynił go włączyć do palenia papierosów ponownie. Faktem jest, że palenie zmniejsza stres z powodu swej zawartości nikotyny. Nikotyna, stymulantem, jest odpowiedzialny za poczucie spokoju, że palacz wystąpią. I to właśnie nikotyna sprawia również, że palenie papierosów bardzo wciągająca. Nawiasem mówiąc, nikotyna jest również odpowiedzialny za niektóre choroby związane z paleniem tytoniu, takich jak zawał serca i udaru.

Ważne jest, aby pamiętać, że stres może dokonać zmiany umysł palacza, jeśli chodzi o rzuceniu palenia. Jeśli to, co zrobić w trudnych momentach, co sprawia, że ??martwi się, nic więcej martwić. Ponieważ wciąż można myśleć o wielu de-podkreślając działań, które są dobre dla organizmu - snu, kąpi el w wannie, obejrzeć film, jogging, czytać książki i wiele innych.

Wybierz życie! Rzucić palenie już teraz!

Artykuł napisany przez:

Zobacz stronę autora: hurtownie z chemią gospodarczą

Share this post