Fakty o reklamie

jaka reklama jest zakazana

jaka reklama jest zakazana Upewnij się, że jesteś DJ szkolenia rozumie znaczenie budowania swoich umiejętności mikrofonu od samego początku, czyli DJ nigdy nie wyniosą zawodowego lub uprzywilejowanych DJ i Emcee.

Po drugie, należy pamiętać, aby mówić do osoby szkolonej na temat tempa i BPM. Uderzeń na minutę to numer używany do obliczania tempa utworu, który jest używany w rytm dopasowywania i mieszania i odgrywa bardzo ważną rolę. Gdy na parkiecie gdybyś miał bardzo optymistyczny utwór, który jest w zakresie 120 BPM, gdzie dużo disco i new hip-hopu jest i wtedy były zanikać w prawo w piosence w niskiej KOOI 70 przedziale, jesteś zabije swoją parkiecie.

Tempo powinno być stopniowe zwiększenie lub stopniowy spadek przez cały wieczór. Czasem utkniesz i nie będzie wiele trafień w pewnym zakresie tempa i twój parkiet będzie już umiera. Dobrym sposobem, aby rozwiązać ten problem jest po otwarciu parkietu powrotem ze specjalnym piosenki tanecznej lub grupy tanecznej. Istnieje wiele slajdy jak "Cha Slide" lub "Electric Slide", które są pewne, aby ludzie z powrotem zainteresowany tańca i na parkiecie.

Po trzecie, różnica między przyzwoitym DJ i wielki DJ jest zrozumienie i za pomocą korektora. Ważne jest dla DJ znać różnicę między różnymi pokrętłami częstotliwości i jakie dźwięki wydają się wchodzić do nich. Na przykład, niskiej klasy lub bas jest zazwyczaj, gdzie będzie można znaleźć bęben kopać i gitara basowa i przekręcając pokrętło w górę, można zwiększyć tylko bicie bez wszystkich wysokich dźwięków pitch i cymbałów. Wysokiej klasy lub wysokich tonów, w rzeczywistości jest zakres częstotliwości, które mogą spowodować uszkodzenie jedynek słuchu.

Jeśli potrzebujesz więcej objętości, aby ludzie tańczyli i do muzyki, ale nie chcesz do wysadzenia ich słuch, można włączyć się dopiero na basie i średnich tych.Czasami można po prostu zmniejsz poziom tonów wysokich i przynieść ogólną głośność, aby uzyskać dobry dźwięk. Wiele piosenek są mieszane w różny sposób, więc będą chcieli słuchać każdego utworu i upewnić się, że ich jest odpowiedni poziom tonów niskich i średnich tych tańczyć. Ta umiejętność może trwać wiele lat, ale trzeba zacząć od praktykanta we właściwym kierunku.

Wreszcie, upewnij się, że DJ jest dobrą zabawę i cieszy swoją pracę. Ludzie będą odebrać od tego, czy DJ jest dobrą zabawę i jeśli nie są one korzystających z tego zadania, nie należy to robić. To nie jest dla każdego i to jest ważne, aby dążyć do doskonałości.

Matt Phipps to DJ, który specjalizuje się w San Diego jako DJ Ślub w San Diego. Jego firma, wybór rozrywki, oferuje innowacyjną usługę klienta z klasy i profesjonalizmu.

Artykuł napisany przez:

Zobacz stronę autora: drewniane domy z bala

Share this post