Fakty o reklamie

jaka to reklama

jaka to reklama

Proste sposoby, aby budować swoje oszczędności

Budowanie i utrzymywanie poduszki oszczędności ma kluczowe znaczenie dla kondycji finansowej. Większość ekspertów zaleca finansowe o wartości minimum trzymiesięcznym kosztów utrzymania odłożonych w nagłych przypadkach, ale wiele osób może być trudno budować tyle pieniędzy oszczędności. Jeśli uważasz, że możesz mieć trudności w budowaniu oszczędności, które są potrzebne, można rozważyć niektóre z następujących pomysłów.

Skoncentruj swoje wydatki

Tworzenie budżetu i śledzenie wydatków. Po obejrzeniu gdzie trafiają pieniądze, to znacznie łatwiej jest zdecydować, gdzie można wyciąć. Następnie przez nią żyć.

Traktować jak rachunek oszczędności

Rozważmy miesięczne oszczędności wyniosą ustawę, która musi być wypłacona. Zapłacić rachunek co miesiąc lub co dwa tygodnie.

myśl na małą skalę

Wiele osób nie uważa, że ??ich budżet pozwala zaoszczędzić pokoju, ale nawet niewielka ilość zwiększa się w wiadomości Trójmiasto miarę upływu czasu. W zależności od wielkości rodziny, omijając posiłek każdego tygodnia może doprowadzić do 160 $ ??za miesiąc depozytu oszczędnościowego. Przyjrzyj się dobrze na swoje nawyki wydatków, i prawdopodobnie znajdzie 150 $ i tak każdego miesiąca w dodatki, które można zrobić bez budować oszczędności.

Zapisz swoje podbicie

Następnym razem dostaniesz podwyżkę w pracy lub zwrotu podatku, należy rozważyć skierowanie połowę oszczędności. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do pieniędzy, nie będzie go przegapić.

nadal płaci

Kiedy opłaca samochodu lub innego kredytu, rozważ połowę płatności na siebie i umieścić go na koncie oszczędnościowym w sytuacjach awaryjnych. Nie zabraknie pieniędzy, jeśli jest to oszczędność, ale trzeba będzie znaleźć sposób, aby go wydać, jeżeli pozostaje on na swoim koncie kontroli.

Wyłączyć telewizor

Nie słuchać reklam, ulotek ignorowanych sprzedaży lub katalogów wysyłkowych.
Artykuł napisany przez:

Zobacz stronę autora: biuro podatkowe Katowice

Share this post