Fakty o reklamie

jakie sa rodzaje apeli reklamowych

jakie sa rodzaje apeli reklamowych

Trzy sposoby wybuchowe chwycić widza uwagę i utrzymać ją!

Głośniki można otworzyć ich prezentacji za pomocą jednej z wielu metod. Dlaczego więc większość głośników nieprofesjonalnych rozpocząć przemówienie tymi słowami przyciągające uwagę "Ach, jestem tak w sobie, ah... Um"? Rozpoczynając swoją mowę z wypełnieniem słów takich jak "ah" lub "um" niezwłocznie informuje odbiorców, że jesteś mówcą XHTML niekompetentny. W mgnieniu oka, straciłeś wiarygodność jako mówca, lub, co gorsza, jako ekspert w swojej dziedzinie, a publiczność podjęła zjazd psychiczny. Równie dobrze można mówić do pustego pokoju.

Dlaczego głośniki z własnym sabotować swoje przemówienia rozpoczynając w ten sposób? To proste. To dlatego, że nie zostały jasno zdefiniowane lub przygotowane ich otwarcia. W związku z tym, nerwowo szukać ich za to, co powiedzieć dalej i wypełnić luki w tej niezręcznej garaż blaszany cena ze słowem wypełniacza, "ah" lub "um".

Twoim zadaniem jako prezenter ma przyciągnąć uwagę słuchaczy i utrzymać ją. Chociaż istnieje wiele sposobów, aby otworzyć prezentację, znalazłem trzy sposoby, aby być najbardziej skuteczna, zwłaszcza przy podejmowaniu prezentacji biznesowych.

1.Enrolling pytania.

Jeden z moich ulubionych sposobów, aby otworzyć prezentacji jest z zapisaniem pytania. Zadawanie pytania z widowni natychmiast dostaje je mieszać. Zadawaj pytania, które są istotne dla odbiorców. Użyj zamkniętymi pytania, na te pytania, które można odpowiedzieć po prostu tak lub nie oznaczał przez podniesioną ręką. Piękno zadawania pytań jest to, że rejestrując się zaangażować ich odbiorców zarówno fizycznego i psychicznego działalności. Pobudzenie tych dwóch czynności często stwarza większe prawdopodobieństwo, że będzie można utrzymać uwagę widzów w całej prezentacji.

Przygotuj swoje pytania z wyprzedzeniem i ćwiczyć podnoszenie ręki, aby wyeliminować potencjalne niezręczności przed publicznością.
Artykuł napisany przez:

Zobacz stronę autora: Widły teleskopowe

Share this post