Reklama – rodzaje

jakie sa reklamy w telewizji

jakie sa reklamy w telewizji Poniżej znajduje się przykład rejestrując pytania rekrutuje wykonawczej zwróciła się do grupy właścicieli firm:

- "Ilu ludzi tu chcą zatrudnić odpowiednich ludzi?"

- "Ilu ludzi tu chcą zatrudnić odpowiednich ludzi i zachować je?"

Zasadą przy zadawać pytania rejestrując to, że trzeba zapisać 100% odbiorców. Zasada 2: Zawsze zadać dwa pytania. Czemu? Ponieważ jeden sama kwestia nie jest tak skuteczne, jak pytaniem dwa. Więc jak można zadać te dwa pytania? Istnieją dwa różne sposoby. Jeśli wiesz na pewno, że widzowie będą przyjmowani z pytaniem pierwszym, drugie pytanie może być pytanie budynku.

Na przykład: "Jak ludzie wielu tutaj trzeba mówić w celu sprzedaży swoich produktów i usług?" "Ilu ludzi tu chciałbym mówić mniej i sprzedawać więcej?"

Jeśli nie jesteś pewien, na pierwsze pytanie będzie angażować większość odbiorców, z drugim pytaniem pytasz przeciwieństwo lub uzupełnienie pierwszego. Na przykład: "Ilu z was lubi czekolady?" "Ilu przewody zapłonowe z was nie?" Lub "Ile masz dzieci?" "Ilu z was nie?" Zadając dwa pytania masz większe szanse na zaangażowanie 100% odbiorców i utrzymanie ich zaangażowanie.

2.Statement deklaracji.

Oświadczenie o zgłoszeniu jest skutecznym sposobem, aby rozpocząć jakąkolwiek mowę. Oświadczenie o zgłoszeniu jest po prostu zapowiedź-znaczenie. To stwierdzenie może być punktem wyjścia z dowolnego miejsca w swoim wystąpieniu, o ile odnosi się do tematu. Co podoba mi się w tej metodzie jest to, że tego typu oświadczenia zwykle szarpie kogoś, kto być może psychicznie wyszedł z powrotem na swoje miejsca.

Gdy usłyszałem głośnik rozpocząć swoje wystąpienie "Jestem późno, jestem spóźniona, jestem późno!" Powiedział to z takim wzruszeniem, że publiczność może poczuć swoją frustrację z spóźnienie i czekał, aby usłyszeć więcej. Kolejnym niezapomnianym zestawienie deklaracji używane przez młodego studenta brzmiało: "Jestem zmęczony byciem grunt!" Cała widownia zamilkła, ponieważ większość z nas może odnosić się do tego oświadczenia w takiej czy innej formie.
Artykuł napisany przez:

Share this post