Reklama

najsmutniejsza reklama jaka widzialem

najsmutniejsza reklama jaka widzialem Najnowszy sprzedaż kusi wydawać pieniędzy niepotrzebnie.

Pomyśl zanim ładowania

Jeśli nie jesteś w zwyczaju płacić rachunek karty kredytowej w całości każdego miesiąca, nie należy korzystać z karty na wszystko można zjeść lub zużycia.

Rozważmy refinansowanie

Sklep ofert kredytowych i sprawdzić, czy stopy procentowe są niższe niż były, kiedy wyjął niektóre z głównych pożyczek. Rozważyć refinansowania kredytu i kredytu samochodowego.

Przemian swoje dojazdy

Jeśli mieszkasz w obszarze, który ma dobre transportu publicznego, czy można obejść bez samochodu. Może można dostać się na jeden samochód zamiast dwóch.

Oszczędzać energię

Czy sprawdzenie energii w domu. Wymienić pęknięte okna burzowe i odnowić stripowaniu pogody.

Oszczędności Java-wstrząs

Jeśli jesteś pijący kawę, nie zatrzymują się w kawiarni każdego ranka. Dodać kawę w domu.

Weź udział w 401 (k) lub 403 (b) wiadomości Trójmiasto Plan

Jeśli pracodawca nie oferuje tych planów, a następnie można zacząć oszczędzać na konto IRA lub Roth IRA podatku uprzywilejowanych.

Zaangażuj całą rodzinę

Nawet najmłodsze dzieci mogą przyczynić się do zmian w celu oszczędności. Łatwiej jest dla dzieci, aby się zaangażować, jeśli zrozumieć, dlaczego muszą zrezygnować pizzy noc (lub przynajmniej zmniejszyć liczbę dodatków!). Ponadto, jesteś dobry przykład finansową dla swoich dzieci.

oszczędności nagrody

Zaplanuj uczta dla Ciebie, Twojej rodziny lub oba kiedy osiągną swój cel oszczędności w sytuacjach awaryjnych. Sprawiają, że każdy coś czekamy, ale nie coś bardzo drogie, jak dzień w zoo lub na plaży. Ważną rzeczą jest, aby z tej okazji i pogratulować sobie i wszystkim, którzy pomogli!

Paul Rogers pisze ogólnych finansowych i kredytowych artykuły na stronie Direct pożyczki w www.directonlineloans.co.uk

Artykuł napisany przez:

Zobacz stronę autora: palomat

Share this post