Jawnosc reklamy

jaka reklame zrobic

jaka reklame zrobic

The History of Obesity - Jak długo Ameryce obliczu tego problemu

To oczywiste, że otyłość jest problemem w Stanach Zjednoczonych, ale kiedy stało się to postrzegane jako epidemii? To nie jest otyłość, która rzeczywiście powoduje śmierć, ale jest przyczyną wielu chorób, które wykonują: cukrzyca i choroby naczyń, na przykład. Medicare jednak ogłosiła otyłość choroby w 2004 roku, w wyniku czego mamy dostęp do wielu zabiegów, w tym diety, chirurgii, programów treningowych i psychoterapii. Mamy naprawdę myślał o otyłości epidemii znacznie wcześniej niż w roku 2004, a teraz mówimy o otyłości jako globalnej epidemii w wielu krajach, w tym USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii i Chinach. Myślimy o otyłości jako poważny problem zdrowia publicznego w XXI wieku.

Niektórzy twierdzą, że mamy do paniki na temat otyłości w sensie moralnym, a nie tylko poczucie odnowy biologicznej, natomiast otyłość jest chorobą, która zagraża nasze wartości szkoła jazdy gdynia i normy społeczne. Byliśmy definiując go jako problem krajowym, a nie indywidualnym problemem zdrowotnym. Jesteśmy zaniepokojeni wpływu na nas jako społeczeństwa. Pomimo faktu, że byliśmy już zaniepokojony otyłości przez bardzo długi czas, nie było aż do 1980 roku, że otyłość jako epidemię został zidentyfikowany dla Amerykanów. Od 1990 na społeczeństwo jest na dążeniu do ustalenia przyczyn otyłości związanej diesase; w 1997 roku, naukowcy sądzili, że otyłość może być spowodowane przez wirus, który naśladuje AIDS w sposób, w jaki rozprzestrzenia. W 2007 roku kolejna grupa teorię, że otyłość może być spowodowane przez to, co nazywa się "infekcji społecznego", co oznacza, że ??otyłość wpływa rodzina i przyjaciele osoby do przejadania się, co powoduje otyłość.

Naszym zmartwieniem społecznej nad otyłością nie jest niczym nowym. W literaturze, jak Charles Dickens Autorzy piszą o typy znaków, których znaczna fizyczne cechy reprezentują głupota, lenistwo i ogólne moralne brakuje.
Artykuł napisany przez:

Share this post