Reklama – rodzaje

czym jest jawnosc reklamy

A lista jest długa ...

W rzeczywistości, istnieje prawie 4000 dostępnych programów rządowych pieniędzy, a prawie każdy obywatel amerykański kwalifikuje się przynajmniej trochę pieniędzy w ten czy inny sposób. Pamiętaj, rządy federalne i stanowe są rozdając setki miliardów dolarów w 2009 roku dotację pieniędzy powodu obecnej sytuacji gospodarczej, a stopa bezrobocia rośnie, istnieje wiele osób, które naprawdę może korzystać z tego dodatkowe pieniądze.

Dlaczego miliony ludzi nic nie wie o te pieniądze?

To jest proste. Rząd nie reklamować. Musisz udać się sami! Nie będą śledzić na dół i umieścić pieniądze w kolanach. Po pierwsze, że będzie kosztować sporo pieniędzy, żeby mieć miejsce na organizację w obsłudze, a po drugie, jeśli nie jest on twierdził, że pojawi się zachować i używać go.

Co wiele osób nie rozumie o rządzie i jego finansowania jest to, że dana osoba podatku dochodowego, czy pieniądze, które pochodzi od ludzi takich jak ty i ja, jest ich największym źródłem przychodów. W 2007 roku Biuro Budżetowe Kongresu poinformował, że 45% wpływów z podatków federalnych pochodzi z indywidualnego podatku dochodowego, 35% z podatków od wynagrodzeń, 15% z podatku dochodowego od osób prawnych, 3% z podatków akcyzowych, a 2% z innych źródeł podatkowych.

Z tego powodu przez lata tysiące ustaw i rozporządzeń zostały przekazane dać część tych pieniędzy z powrotem do opodatkowania obywateli, takich jak ty i ja w formie dotacji ... Tak, to jest prawda, to jest nakazane przez prawo ,

Czy przysługuje Grant pieniędzy?

Jeśli w dowolnym momencie w trakcie czytania tego artykułu ty myślał sobie: "Zasłużyłem lub chcę wolnego dotacji pieniądze, które nigdy nie będę musiał zapłacić z powrotem!" Następnie moje pytanie do was, co zamierzasz z tym zrobić? Rząd nie zamierza wysłać czek w mailu lub ktoś dostarczyć go do ciebie owinięte w dziobie.Podobnie jak większość rzeczy, trzeba wyjść i dostać. Trzeba umieścić w niewielkim wysiłku, aby dowiedzieć się, co kwalifikuje się do otrzymania. Powiem ci, co chcę wolnego dotacji pieniądze, które nigdy nie będę musiał zapłacić z powrotem, jeśli jest ona dostępna do mnie. Moja rodzina może go użyć, a bardziej niż prawdopodobne, więc może do ciebie.

Zobacz, jak zakwalifikować się do dotacji [http://www.united-states-government-grants.com/], aby wrócić do szkoły! Otrzymuj natychmiastowe mecze klikając tutaj [http://www.united-states-government-grants.com/].

Z poważaniem,

Chris

Artykuł napisany przez:

Zobacz stronę autora: montaż okien Gdańsk

Share this post