Reklama

jakie sa chwyty reklamowe

jakie sa chwyty reklamowe

Znajdź No-initial-depozytu online konto czekowe

W tym niepewnym gospodarki, banki nadal trzeba uzyskać nowych klientów - i istnieją tysiące banków walczących o firmie teraz. Podobnie, większość przeciętnych obywateli nadal potrzebują konta bankowego, tylko żeby być w stanie dokonać ich drogę w dzisiejszym świecie: potrzebujemy dostępu ATM, musimy być w stanie napisać kontrole i wolimy płacić rachunki i sprawdzić nasze sald bankowych w Internecie.

Jeśli szukasz, aby otworzyć nowy rachunek bieżący, masz wiele potrzeb, w tym:

1. Musisz być bank FDIC ubezpieczonych, co oznacza, że ??jeśli bank miał zbankrutować, by nadal być w stanie uzyskać pełnej kwoty aktualnego salda wypłacana z powrotem do Ciebie. Spójrzmy prawdzie w oczy - to główny powód kładziemy nasze pieniądze w bankach jest dodatkowy środek bezpieczeństwa finansowego.

2. Trzeba być w stanie uzyskać dostęp do gotówki z dowolnego miejsca, za pomocą łatwo dostępnego w sieci ATM. A ty nie chcesz zostać obciążony opłatą przez bank za korzystanie z bankomatów innego banku.

3. Trzeba się z bankiem, aby oferować opcję bankowości internetowej. Oznacza to, że chcesz mieć dostęp do salda konta, dokonywać przelewów równowagi i płacić rachunki z dowolnego miejsca, które ma połączenie z Internetem. To jest po prostu coś, co większość z nas oczekują od naszych banków, w dzisiejszych czasach.

4. Oczywiście, aby mieć konto w banku, trzeba się z bankiem, aby zaakceptować zastosowanie w pierwszej kolejności. Brzmi to banalnie, ale w rzeczywistości jest poważnym problemem dla wielu ludzi, których nowe aplikacje konta zostały odrzucone przez jednego lub kilku banków w ostatnim czasie. Jeśli tak się dzieje do Ciebie, imię i nazwisko może zostały zgłoszone do czegoś zwanego chex Systems. Jest to po prostu baza że wiele banków użyć w celu ustalenia, czy dana osoba może stanowić zagrożenie dla banku, gdyby stała się nowym rachunek bieżący klienta.
Artykuł napisany przez:

Zobacz stronę autora: przenośnik rolkowy

Share this post