Reklama

jaka najlepsza reklama w internecie

jaka najlepsza reklama w internecie

Jest już za późno na rzucenie palenia

Wiele utwardzone palaczy, którzy palili przez dłuższy czas, może nawet dziesiątki lat, a zwykle palą dużo (ponad paczkę dziennie) powie "och, ja wędzone przez tak długi czas, nie ma sensu, zatrzymując się". Nawet mój ojciec mawiał mi to, gdy dyskutowaliśmy palenie i zatrzymywania się.

Czy to brzmi jak ty? Czy kiedykolwiek pomyśleć - "no cóż, szkoda zostało zrobione, nie ma sensu w zatrzymaniu". Założę się, że nawet czytać w gazecie lub w internecie, że twoje ciało będzie się od naprawy szkód papierosów od dnia, w którym zatrzyma się. Ale wybiera się badanie gruntu śląsk ignorować te fakty, prawda?

Prosta prawda jest, twoje ciało zacznie natychmiast odzyskać. Znamy to od lat, ale nadal jest wzmocnione przez każdego badania w międzyczasie. Oto niektóre wnioski z najnowszych badań:

-> Po upływie 48 godzin, możliwość zapach i smak są znacznie lepsze

-> Po 1 roku, ryzyko wystąpienia zawału serca jest o połowę mniejsza od palacza.

-> 42% na rzecz rzucenia udarów dzieje się w ciągu zaledwie 5 lat

-> Po 15 lat, ryzyko wystąpienia ataku serca jest taki sam jak niepalący.

-> Po 20 latach, palacz ma większe ryzyko zgonu niż niepalący

Więc pozwól mi zapytać, czy masz zamiar zostać przy życiu w ciągu 20 lat? Nawet jeśli masz życzenie śmierci, są szanse, że nadal będzie Szafy Wrocław żył 20 lat czasu, ze względu na coraz większy średni wiek śmierci.

Jeśli odpowiedź brzmi tak, to w ciągu 20 lat w czasie ryzyko z powodu swojej palenia jakim zostaną wyeliminowane. I nawet jeśli jesteś 90 lat dziś i zrozumieć, że nie dawno opuścił , korzyści z zatrzymania dzisiaj są natychmiastowe. Twój poziom sprawności wzrosną, będzie mniej zdyszany, twoje płuca będą pracować bardziej wydajnie, będziesz miał lepsze krążenie, skóra zacznie się odzyskać i odzyskasz swój zmysł węchu.

Podam przykład - kiedy byłem dzieciakiem w szkole, jeden z moich nauczycieli, dr Jensen, ogłoszonych w klasie, że przestał palić. Ten facet był w jego 50s z siwymi włosami. Pamiętam, że kiedyś smród papierosów. Pewnego dnia, ogłosił w klasie, że przestał palenia kilka tygodni temu. Wciąż pamiętam, jak zauważył, jak zdziwiony był, jak wiele lepiej czuł. To był facet mówi nam, jak wiele lepiej czuł się na rzucenie palenia zaledwie kilka tygodni temu, mimo że zaledwie kilka lat od bycia starszym.

Jeśli dr Jensen może zatrzymać i poczuć się lepiej dla niego, to tak można. Wiek nie ma powodu, by nie zamknąć. W rzeczywistości, jesteś starszy i dłużej które zostały palenie, tym więcej będziesz wiedzieć, ile to ma sens, aby zamknąć, być może w przeciwieństwie do młodzieży ozdobny który myśli, że zdecyduje się palić i "nigdy nie będziesz się ze mną!"

Artykuł napisany przez:

Share this post