Reklama

jakie sa formy reklamy

jakie sa formy reklamy

Twój podpisywanie książki - Tour Jak Host udanej imprezy

Jeśli jesteś nowy autor z pierwszej wydanej książki, robiąc objazd podpisywanie książki dostanie swoją nową książkę rozpoczęła się na dobrej drodze do sukcesu. Nawet doświadczeni autorzy nadal robić podpisywanie książki po tym jak opublikował nową powieść lub uwalnianie więc ich fani mogą spotkać się z nimi Terapia traum Żory osobiście i dostać autograf kopię swojej najnowszej książki.

Jednym z najlepszych sposobów, każdy nowy autor może uzyskać zauważony i wzrost sprzedaży to zrobić wycieczkę podpisywania książek i spotkać potencjalnych klientów, którzy mogą przekształcić się w zapalonych fanów i powtarzają nabywców.

Nowi autorzy mogą chcieć założyć swoje własne wycieczki i inne czasy, gdy informacja prasowa została wydana, lokalne kluby mogą zaprosić nowego autora, aby zrobić wycieczkę na miejscu w ulubionej księgarni lub w innym miejscu.

Niezależnie od tego czy konfigurowania własnych wycieczki lub jesteś zaproszony do stawienia się w lokalnym miejscu, chcesz skutecznie planować swoje wycieczki aby uzyskać jak najwięcej z nich i odejść wiedząc, że miałeś udany podpisywanie książki.

Gdzie na książce transferów

Biblioteki i lokalne księgarnie są często ulubionym. Jeśli sprzedaży swoich książek na własną rękę, możesz skontaktować się z lokalnymi księgarniach i zapytać o wydarzeniu podpisania w miejscu. Wiele księgarniach to jako sposób na zwiększenie własnego ruchu, jak również promowanie dobrej woli, aby pomóc nowy autor zacząć.

Można koordynuje wycieczkę wydarzy podczas lokalnych imprez też, na przykład, jeśli miasto obchodzi rocznicę lub posiadające dużą sprzedaż Block Party lub wydarzenie. Tego typu wydarzenia są doskonałe sposoby, aby promować swój status jako autora, zwłaszcza jeśli właśnie opublikował nową powieść, która odbywa się w swoim własnym mieście.

Artykuł napisany przez:

Share this post