Fakty o reklamie

wesola czy smutna reklama

W latach 1930 i 40., lekarze stwierdzili guza przysadki w młodego chłopca, a związane bezpośrednio z jego otyłości. Byliśmy obsesją próbach znalezienia konkretnych przyczyn otyłości, ponieważ byliśmy tak boi się tego. Nagle, otyłość stała się nierozerwalnie związana z chorobą fizyczną.

Osoby otyłe dawna czuł napiętnowane przez ich wagi. W Szekspira, jego postać Falstaff szukali program do wystawiania faktur lekarstwa dla swojej wagi ze względu na jego niepokój nad nim. lekarze dziewiętnastowieczne właściwie oznakowane Żydom "wyścigu cukrzycowej", podobno ze względu na ich prawdopodobieństwa do overindulge. W 1950 roku, lekarz żydowskiego pochodzenia niemieckiego o imieniu Hilde Bruch teorię, że otyłość naprawdę zerwał z dysfunkcją rodziny i złe macierzyństwa.

Dziś lekarze wskazują na amerykański fast food i globalnego postępu finansowego jako przyczynę otyłości zamiast wskazując głową przyczyn rasowych. Może otyłości i jej zabiegi są po prostu częścią systemu modernizacji. Mamy obsesję na punkcie zdrowia na świecie, prowadząc do naszego niepokoju o epidemii otyłości. Naprawdę, to nie jest źle się martwić o numerach otyłości na świecie; liczba osób otyłych w tym kraju jest stale wspinaczki. Wiemy, że otyłość prowadzi do innych, bardziej niebezpiecznych chorób natury, począwszy od cukrzycy, chorób serca. Otyłość, to naprawdę nie zabije, choć pośrednio. Nie zawsze były osoby otyłe, tylko nie tak wiele. Teraz powstaje pytanie, w jaki sposób im pomóc.

Artykuł napisany przez:

Zobacz stronę autora: znicze na sprzedaż

Share this post